zgłębniki żołądkowe , sondy

KATETER ŻOŁĄDKOWY (zgłębnik żołądkowy)

Kateter żołądkowy służy do szybkiej aspiracji treści żołądkowej, stałego opróżniania górnego przewodu pokarmowego w przypadku niedrożności jelitowej, żywienia przez kateter w przypadku zaawansowanej dysfagii, żywienia noworodków. 
Kateter żołądkowy wykonany jest z wysokiej klasy tworzywa PVC medycznego o odpowiedniej miękkości i elastyczności. Wykonanie zgłębnika z materiału przezroczystego umożliwia obserwację aspirowanej treści. Kateter z otworem centralnym zaokrąglonym i otworem bocznym pozwala szybciej wprowadzać płyny i usuwać treść żołądkową.SONDA ŻOŁĄDKOWA (zgłębnik żołądkowy)

Sonda żołądkowa służy do szybkiej aspiracji treści żołądkowej, stałego opróżniania górnego przewodu pokarmowego w przypadku niedrożności jelitowej, żywienia przez sondy w przypadku zaawansowanej dysfagii. 
Sonda żołądkowa jest zbudowana z jednokanałowej rurki wykonanej z PVC. Wykonanie sondy z materiału przezroczystego umożliwia obserwację aspirowanej treści. Nie znaleziono produktów spełniających zadane kryteria

Zadaj pytanie o produkt

Pytanie
Twój adres e-mail
Zatwierdź

Wyszukiwanie zaawansowane

Nazwa produktu
Kategoria
Wartość w słowniku
Cena od
Cena do
Szukaj

Kategorie